AlgKool
Lasteaed
 
 
 

Uuemõisa Lasteaed-Algkool


ÕppetööTunnustame
 
     

 

2015/2016

13. jaanuaril toimusid Läänemaa meistrivõistlused kabes, kus meie kooli võistkond koosseisus Arseni Hohlatov (4. kl), Grethel-Rosiine Simson (5. kl), Reio Kaldoja (5. kl) ja Henry Lepmets (5. kl) saavutasid teise koha.

2014/2015

12. mail toimus algklasside olümpia. Meie kooli õpilased saavutasid seal häid tulemusi.

Keven Ungert, 1. klass - pronksmedal kaugushüppes

Marta Klooster, 1. klass - kuldmedal kaugushüppes

Lisete Mikk, 1. klass - hõbemedal kaugushüppes

Markus Lilles, 2. klass - pronksmedal palliviskes, hõbemedal kaugushüppes, kuldmedal 400m jooksus

Artur Golubevs, 2. klass - pronksmedal 400m jooksus, pronksmedal kaugushüppes

2. klass saavutas pendelteatejooksus 1. koha

1. Emily- Saskia Pets

2. Anneli Proosväli

3. Jessika Joonasing

4. Svetlana Trynova

5. Ada Loviise Silmpärg

6. Denis Veligorski

7. Ilja Romanov

8. Artur Golubevs

9. Markus Lilles

10. Jegor Kopanev

 

1. klass saavutas pendelteatejooksus 3. koha

1. Marta Klooster

2. Lisete Mikk

3. Liisa Aksli

4. Meribel Tang

5. Susanna Karola Silde

6. Keven Ungert

7. Kristjan Mustkivi

8. Tõnis Tammus

9. Artur Radzikovski

10. Gregor Allikas


18. mail toimusid Läänemaa kergejõustiku võistlused. Meie kooli õpilased saavutasid ka seal häid tulemusi.


Carolin Kamberg, 4. klass - pronksmedal D-klassi palliviskes

4x 100m D-klass tüdrukud – 3. koht: Carolin Kamberg, Avely Villand, Anet Simulask, Simonee Tang

 

4x 100m C-klassi poisid – 2. koht: Andrei Joonasing, Aleksander Kask, Tauno Runtal, Artur Snigurski

 

4x 100m C-klass tüdrukud – 2. koht: Maian Tohver, Andra Reidla, Annabel Pindmaa, Jelizaveta Salihova


3. klassi õpilane Peedu Erik Pajo ning 4. klassi õpilane Karl Kübarsepp võitsid Ernst Enno omaloomingu konkursil 1. koha. Palju õnne!

3. klassi õpilane Romika Heimann võitis 23. Sten Roosi nimelisel laste muinasjutuvõistlusel ergutusauhinna. Palju õnne!

12. märtsil toimus Läänemaa emakeele olümpiaad 3. klassidele, kus Mart Villem Kelner saavutas 3. koha.

7.-8. veebruaril toimusid Eesti meistrivõistlused saja ruudu kabes, kus minikadettide arvestuses saavutas Jaagup Eks 9. koha ning Kermo Ilau 10. koha.

7. veeburaril toimus maakondlik matemaatika olümpiaad, kus Marvel Leesment saavutas 3. koha.

31. jaanuaril toimus maakondlik bioloogia olümpiaad, kus Annabel Pindmaa esindas meie kooli väga edukalt, jagades 2.-3. kohta.

Haapsalu linna esivõistlustel noortele kabes võitis 1. koha Reio Kaldoja, 2. koha Kermo Ilau ja 3. koha Reio Ilau.


18. oktoobril osalesid 4. klassi õpilane Reio Kaldoja ja 5. klassi õpilane Jaagup Eks Haapsalus V Uno Lintsi mälestusturniiril kabes, millest võtsid osa kabetajad kogu Lääne-Eesti regioonist. Võistlus oli pingeline ning Reio saavutas 3. koha ja Jaagup 8. koha.

11. oktoobril osalesid 4. klassi õpilane Reio Kaldoja ja 5. klassi õpilane Jaagup Eks Lõuna-Mulgimaal, Abjas, Meelit Männiste mälestusturniiril kabes. Jaagup saavutas 3. koha ja Reio 4. koha.


5. klassi õpilane Artur Snigurski saavutas Läänemaa Koolispordiliidu korraldatud murdmaajooksu meistrivõistlustel D-klassis 3. koha.


Tunnustame 4. klassi õpilast Reio Kaldoja, kes saavutas Eesti Meistrivõistlustel kabes pisikadettide arvestuses 8. koha ning minikadettide arvestuses 11. koha.
Kõik osalenud õpilased, Reio Kaldoja, Reio Ilau, Kermo Ilau ja Jaagup Eks, olid võistlustel väga tublid!



2013/2014

Ohutusalane võistlus KEAT.

6. klassi võistkond koosseisus Nele Lillemäe, Anna Maria Õun, Kariina Sarapuu, Kelly Pahk, Sannor Soon, Marcus Indrek Simmer, Aleksei Bazõlev ja Hendrik Laanjõe, võitsid maakondliku ohutusalasel võistlusel KEAT (Kaitse End ja Aita Teisi) esimese koha.

Viiendate klasside õpioskuste olümpiaad.

5. klassi võistkond koosseisus Maian Tohver, Hanna Seenemaa, Andra Reidla, Reio Ilau ja Kermo Ilau saavutasid Läänemaa õpipskuste olümpiaadil 1. koha.

Tunnustame väga eduka esinemise eest Ernst Enno etlemiskonkursil

Tõnis Tammus 1. klass

Mart Villem Kelner ja Jane-Anett Riibak 2. klass

Mona Pihlakas 4. klass

Cevor Tikerpuu ja Kariina Sarapuu 6. klass

Tunnustame tublisid õpilasi, kes võtsid osa Sten Roosi muinasjutuvõislusest ning pälvisid eriauhinna.

Ridala vallavalitsuse auhind:
Tindur Hugo Sigurdson Leškin  6. kl „Hobune ja Hiir”
Mona Pihlakas 4. kl „Feliksi poeskäik”

2012/2013

Tunnustame  tublisid 4. klassi õpilasi, kes võtsid osa kirjanduse olümpiaadist ning saavutasid suurepärase 1. koha.

Võidu tõid meile:

Maian Tohver

Annabel Pindmaa

Andra Reidla


Tunnustame tublisid õpilasi, kes võtsid osa Läänemaa KSL 2012 a. MV orienteerumisest.

6. klassi õpilane Reio Mikk (individuaal) saavutas 2. koha
6. klassi õpilane Kenet Tõkke (individuaal) saavutas 3. koha  
6. klassi õpilased Laura Poteropkin ja Elis Aksli saavutasid paaride arvestuses 3. koha
Uuemõisa Lasteaed-Algkool saavutas põhikoolide arvestuses 2. koha

Tunnustame õpilasi väga hea õppeedukuse eest esimesel poolaastal 2012/2013.


 I KLASS:

Girtle-Helena Alaküla
Annely Bankier
Romika Heimann
Arseni Hohlatov
Jorgen Kaev
Mart Villem Kelner
Jane-Anett Riibak
Caroline Samarajev
Egert Tõkke
Mai-Liis Vikman
Jass Õunapuu

II KLASS:

Mart-Jürgen Kukermaa
Elisabeth Astok
Carolin Kamberg
Marvel Leesment
Sandra Pahk
Rasmus Ruuge
Andres Paat
Anet Simulask
Simonee Tang
Argo Tänna
Urmeli Valgre
Avely Villand

III KLASS:

Elise Pihlakas
Mona Pihlakas
Maria Seppi

IV KLASS:

Uku Tikerpuu
Annabel Pindmaa
Andra Reidla
Jelizaveta Salihova
Maian Tohver
Hanna Seenemaa

V KLASS:

Hendrik Laanjõe
Mona Liinat
Kelly Pahk
Cevor Tikerpuu
Anna Maria Õun

VI KLASS:

Elery Kallas
Heleri Piir
Jarita Maaria Rintamäki
Kerli Süster


Tunnustame Uuemõisa Lasteaed-Algkooli 1. kabevõistkonda, kes saavutasid Läänemaa Koolispordi Liidu võistkondlikel meistrivõistlustel kabes koolide arvestuses 2. koha.

 Võistkond:

Andra Reidla 4. klass

Kermo Ilau 4. klass

Reio Ilau 4. klass

Dan Taidla 6. klass


Tunnustame tublisid õpilasi, kes võtsid osa 2013. a. matemaatika olümpiaadist.

2. koht Jelizaveta Salihova 4. klass

3. koht Mona Liinat 5. klass


Tunnustame tublisid õpilasi, kes võtsid osa Laagri Kooli lahtistest meistrivõistlustest kabes.

Vanim vanuseklass:

2. koht Dan Taidla


Keskmine vanuseklass:

3. koht Andra Reidla

5.-6 koht Kert Kallas

               Reio Ilau

9. koht Kermo Ilau

Tunnustame tublisid õpilasi, kes said pranglimise finaali ning saavutasid järgmised kohad:

1. klass:

1. koht Arseni Hohlatov

5. koht Egert Tõkke

6. koht Daniel Kuldmeri

2. klass:

4. koht Rasmus Ruuge

6. koht Marvel Leesment

3. klass:

1. koht Denis Krjutskov

2. koht Jaagup Eks

5. koht Elis Pihlakas

4. klass:

2. koht Kermo Ilau

3. koht Andra Reidla

5. klass:

1. koht Cevor Tikerpuu

2. koht Anna Maria Õun

3. koht Kelly Pahk

4. koht Mona Liina

5. koht Minna-Liisa Vikman

6. klass:

1. koht Elery Kallas

6. koht Laura Kiisk


 
 
Kõik õigused kaitstud © Uuemõisa Lasteaed-Algkool