AlgKool
Lasteaed
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Uuemõisa Lasteaed-Algkool

Galerii Heategevuslik Playback show (25.11.16)

25. novembril toimus järjekordne Playback show. Seekordne teema oli "Merelaulud" ning raha kogusime koolile digiklaveri ostmiseks.
Suur aitäh lastevanematele, Ridala Vallavalitsusele ja Playback show külastajatele, kes toetasid meid digiklaveri ostul!
Suur tänu Playback show ettevalmistamisel ja läbiviimisel: Toomas Sula, Kristiina ja Marek Ase, Marju Sinikas, Urve Sarapik, Jaana Maripuu, Annika Rohilaid, Tiit Maivel, Mona Pihlakas, Elise Pihlakas, Juzef-Artur Snigurski, Helle Lember, Liisa Pett, Siim Birk.
Suur aitäh auhindade eest: Ridala Vallavalitsus, Batuudikeskus, Vanalinna Bowling, Peetri Pizza, Vello Kuhi, Haapsalu Kultuurikeskus, Kastani ostukeskuse ilusalong, Margit Mald, MTÜ Spordirõõm, Teele Pagar.

Kõik õigused kaitstud © Uuemõisa Lasteaed-Algkool